top of page

Vyberte si některý z nabízených balíčků nebo mi napište a navrhnu Vám program na míru

Balíček stravování 1

Obsah balíčku:

Vstupní osobní konzultace (120 min.)

Při tomto vstupním setkání probereme Váš zdravotní stav, Váš současný stravovací, pohybový a odpočinkový režim, určíme Váš metabolický typ a stanovíme si společně konkrétní cíle, kterých se budeme snažit dosáhnout. Místo konzultace zvolíme dle Vašich potřeb a možností.

 

Manuál pro dosažení Vašich cílů

V návaznosti na vstupní konzultaci Vám vypracuji písemné shrnutí toho, co si v rámci ní povíme a navrhnu Vám nový stravovací, pohybový a odpočinkový plán přímo na míru.

 

Možnost konzultace po dobu 30 dnů

Po obdržení Vašeho osobního manuálu, jsem Vám po dobu 30ti dnů k dispozici pro případné konzultace. A to po telefonu, prostřednictvím skypu či emailu.

 

2 900 Kč

Balíček stravování 2

Obsah balíčku:

Balíček stravování 1

a navíc:

Společný nákup  (90 min.)

Při nákupu se zaměříme na rozpoznání těch pro Vás vhodných potravin, naučím Vás číst etikety a pochopit složení jednotlivých druhů potravin. Prozradím Vám také spoustu tipů kde a jaké potraviny koupit a vhodně vybírat.

Společná příprava jídla (např. hlavní jídlo, svačinu, dezert)

Abychom o jídle pouze nemluvili, zkusíme si společně ukázat i vhodnou přípravu a ochucení pokrmu z pro Vás vybraných potravin.

Možnost konzultace po dobu 90 dnů

Po obdržení Vašeho osobního manuálu, jsem Vám po dobu 90ti dnů k dispozici pro případné konzultace. A to po telefonu, prostřednictvím skypu či emailu.

Tento balíček lze nastavit dle Vašich individuálních požadavků. Např. pokud si budete přát více osobních konzultací či delší dobu, po kterou Vám budu k dispozici.

od 3 900 Kč

Balíček stravování a pohyb

Obsah balíčku:

Balíček stravování 2

a navíc:

Sestavení pohybového plánu

Společně si určíme pohyb, který Vám bude nejvíce vyhovovat a povede k dosažení Vašeho osobního cíle, četnost a intenzitu cvičení a také vhodné způsoby regenerace

Tréninky za doprovodu zkušeného trenéra po dobu min. 90 dnů

Pro dovedení Vašeho úsilí k dokonalosti Vám bude po dobu 3 měsíců k dispozici zkušený trenér, který Vám sestaví individuální plán a bude s Vámi pracovat na jeho zvládnutí. Ať už se rozhodnete pro běh, posilovací cvičení, kruhový trénink nebo jiný druh pohybu, vždy bude aktivita odpovídat Vašim aktuálním možnostem a schopnostem.

Pozn.: četnost závisí na domluvě a Vašich časových možnostech, doporučujeme však minimálně 1 trénink týdně za doprovodu trenéra.

od 8 900 Kč

Rodinný balíček

Obsah balíčku:

Vstupní osobní konzultace se všemi členy domácnosti

Probereme vše týkající se zdraví, stravování, odpočinku a pohybových aktivit jak Vás, tak i Vašeho partnera či partnerky a Vašich dětí. Společně si stanovíme jednotlivé a reálné cíle pro každého člena Vaši rodiny.

Pozn. Balíček je koncipován pro max. 4 osoby

Manuál pro dosažení cílů pro jednotlivé účastníky

V návaznosti na vstupní konzultaci Vám vypracuji písemné shrnutí toho, co si v rámci ní povíme a navrhnu pro každého nový stravovací a pohybový plán přímo na míru a zároveň tak, abyste jej mohli plnit i společně

Druhá osobní konzultace

Nejpozději do 10 dnů po konzultaci první bychom se potkali znovu, abychom probrali všechny Vaše otázky a nejasnosti, případně upravíme plán podle potřeb.

Společný nákup  (90 min.)

Při nákupu se zaměříme na rozpoznání těch pro Vás a Vaši rodinu vhodných potravin, naučíme se číst etikety a pochopit složení jednotlivých druhů potravin. Prozradím Vám také spoustu tipů kde a jaké potraviny koupit a vhodně vybírat.

Společná příprava jídla (např. hlavní jídlo, svačinu, dezert).

Abychom o jídle pouze nemluvili, zkusíme si společně ukázat i vhodnou přípravu a ochucení pokrmu.

 

Možnost konzultace po dobu 90 dnů

Po obdržení Vašeho osobního manuálu, jsem Vám i ostatním účastníkům programu po dobu 90ti dnů k dispozici pro případné konzultace. A to po telefonu, prostřednictvím skypu či emailu.

Tento balíček lze nastavit dle Vašich individuálních požadavků. Např. pokud si budete přát více osobních konzultací či delší dobu, po kterou Vám budu k dispozici. Do tohoto balíčku můžeme přizvat také naše zkušené trenéry, kteří pro každého člena Vaší domácnosti určí nejvhodnější druh tréninku.

 

od 18 900 Kč

Please reload

bottom of page