top of page

Na co se můžete těšit při setkání a spolupráci se mnou

 

Při poradenství se zaměřuji vždy na Vaši individualitu.

Jídelní, pohybový a odpočinkový plán Vám připravím na míru tak, abyste ho byli schopní začlenit do Vašeho každodenního života.

 

Jsem totiž přesvědčená o tom, že není jeden jídelníček a jedno univerzální doporučení pro všechny.

Každý jsme zcela jiný – máme různé chutě, různý metabolismus a denní rozvrh, spánkový režim či možnosti pohybu a relaxace.

 

Mým cílem proto je sestavit takový program, který bude vyhovovat Vašemu tělu.

 

Chci, abyste dosáhli cílů, které si společně stanovíme a věřím, že taková změna bude trvalá a přinese vám prospěch, potěšení a razantní zvýšení životní pohody. 

Zde si můžete přečíst několik reakcí mých klientek a klientů.

 

Součástí mých programů není pouze počáteční konzultace a písemně zpracovaná doporučení včetně  jídelníčku. Ráda s Vámi zajdu také na nákup, naučím Vás číst etikety a poznat, které potraviny jsou a nejsou vhodné pro dosažení Vašich cílů.

Po domluvě si můžeme společně něco uvařit a vyzkoušet různé druhy úpravy doporučených potravin.

 

Jestliže se necítíte dost odvážní na to začít sportovat sami, můžeme se do toho pustit společně. Ráda Vás doprovodím při prvních bězích, či procházkách s holemi. Ukážu Vám cviky na posílení svalů, které můžete snadno cvičit doma nebo během Vaší aktivity v přírodě. Společně můžeme zajít také do fitness centra nebo na horolezeckou stěnu. Tam Vás naučím základy, které byste měli pro jeho návštěvu znát.

 

K pravidelným tréninkům jsou Vám k dispozici také zkušení trenéři, se kterými spolupracuji.

 

Hlavním cílem mého přístupu je to, aby klient nové postupy opravdu pochopil a byl je schopen s mojí pomocí bez problémů začlenit do svého života. Domnívám se totiž, že jedině tento přístup funguje a má skutečně dlouhodobý efekt.

A jak probíhá první konzultace?

 

Pro správné zahájení naší spolupráce je nutné, aby první setkání s Vámi bylo osobní. Sejdeme se spolu tam, kde Vám to bude příjemné, ať už v kavárně, restauraci či u Vás doma.

 

Během tohoto setkání si budeme povídat o Vašem zdraví a životním stylu. Pak mi popíšete Váš současný jídelníček a společně si stanovíme jasné a reálné cíle, které budete chtít s moji pomoci dosáhnout. Součásti konzultace bude také měření krejčovským metrem a vážení na bioimpedančním přístroji značky TANITA. Ten nám prozdradí více o složení Vašeho těla (aktuální tělesná hmotnost, množství tělesného tuku, podíl svalové hmoty, množství vody v těle, podíl viscerálního tuku, bazální metabolismus atd.) 

 

Nejčastěji se pohybuji v Praze, není však problém se setkat v Brně, či po dohodě i na jiných místech republiky.

Pokud Vás můj přístup zaujal, vyplňte prosím kontaktní formulář nebo mi pošlete email.

 

Vybrat si můžete také z nabízených balíčků.

 

Těším se na setkání a spolupráci s Vámi!

bottom of page